Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Lezing & creatieve workshop keramiek door Lei Hannen

15 november 14:00 15:30

Het Museum van de Vrouw organiseert een bijzondere lezing en workshop over keramiek, geleid door gastdocent en keramist Lei Hannen. Deze activiteit sluit aan bij de expositie Vrouwenhanden en biedt een inspirerende middag vol kunst, ambacht en creativiteit. 

Aan de hand van verschillende keramische objecten vertelt Lei over hun ontstaan en betekenis. Zo laat hij zien hoe breed en expressief keramiek kan zijn, van verfijnd handwerk tot krachtige kunstvorm. Met zijn persoonlijke verhalen en voorbeelden opent hij de deur naar de wereld van klei, vuur en vorm. 

Na de lezing volgt de workshop. Lei geeft een demonstratie van zijn eigen keramiektechnieken, waarbij bezoekers van dichtbij kunnen zien hoe hij werkt. Vervolgens is het tijd om zelf de handen uit de mouwen te steken. Onder zijn begeleiding maak je een eigen kunstwerk, een unieke handschaal gevormd naar je eigen handen. Dit persoonlijke object is bovendien een mooi cadeau voor de feestdagen.  

Tijdens deze middag bezoek je ook de expositie Vrouwenhanden, waar kunst en ambacht samenkomen in een ode aan de kracht van het vrouwelijke gebaar. Deze activiteit biedt een bijzondere combinatie van kijken, leren en doen die zowel beginnende als ervaren kunstliefhebbers zal inspireren. 

De deelnamekosten bedragen € 47,50 inclusief klei, bakkosten, entree tentoonstelling en koffie/thee. 

Aanmelden

Reserveren kan tot en met 10 november via het formulier of per mail info@museumvandevrouw.nl. Deze activiteit vindt alleen plaats als er voldoende deelnemers zijn.  

    Velden met een * zijn verplicht.

    Let op: Uw reservering is direct definitief indien u van ons geen tegenbericht heeft ontvangen.

    Museum van de Vrouw

    Plats 1
    Echt, 6101 AP Nederland